Aktualności

Nowe oblicze AwesomeIT

Nowe oblicze AwesomeIT

Jest nam niezmiernie miło zawiadomić Państwa, że nasza firma rozszerzyła swoją działalność. AwesomeIT to już nie tylko strony internetowe. Doświadczenie, które uzyskaliśmy przez te wszystkie lata oraz ciągłe dążenie do perfekcji sprawiło, że możemy dziś Państwu zaproponować jeszcze więcej. Istotny jest również fakt, iż nawiązaliśmy współpracę ze znakomitymi grafikami, programistami a także fotografami dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie..

Cóż więc możemy od tej chwili jeszcze Państwu zaoferować? Przede wszystkim kompleksową opiekę związaną z identyfikacją wizualną. Mamy tu na myśli zaprezentowanie spójnego wizerunkowo obrazu Państwa firmy. A więc wszelkiego rodzaju wizytówki, banery, ulotki reklamowe i prezentacje multimedialne. Dodatkowo możemy pochwalić się doskonałymi fotografami, którzy  w profesjonalny sposób, za pomocą zdjęć, zaprezentują Państwa towary bądź firmę. Takie fotografie z pewnością uatrakcyjnią każdą stronę internetową.

Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi fachowcami, możemy  zaproponować tworzenie widgetów, aplikacji mobilnych i programów biurowych. Mając na względzie Państwa oczekiwania, rozszerzyliśmy ofertę o copywriting, dzięki czemu będą mogli Państwo zapełnić swoje witryny internetowe konkretną, poprawną stylistycznie i gramatycznie treścią. Oprócz tego proponujemy również tłumaczenia tekstów stron na język angielski, niemiecki itd. Jeśli pragną Państwo, aby Wasza firma posiadała swojego FanPage na Facebooku- nie ma problemu. Mamy to w swojej ofercie.

AwesomeIT to dzisiaj nowoczesna, efektywna firma obejmująca kompleksową opieką wszystkie aspekty marketingu internetowego i nie tylko. Zmieniamy się, ponieważ wciąż próbujemy nadążać za zmieniającą się światem. Jeśli Państwo również nie chcą zostać w tyle- zachęcamy do współpracy z najlepszymi. Nowe AwesomeIT to ekipa ludzi, którzy są nastawieni na sukces. A nasz sukces to Wasz sukces .